Poznaj nas bliżej

Dowiedz się dlaczego możesz na nas polegać

Dlaczego większość klientów
zostaję z nami na lata?

Rozumiemy jak trudno jest zdobyć klienta i Twojego klienta traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Dbamy o terminowość i zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby towar był na czas, a nie tylko obiecujemy.

Najważniejszym priorytetem jest dla nas traktowanie klienta po partnersku i zapewnienie mu pewności, że nie straci klienta ze względy na brak dostawy na czas.

Dziękujemy za zaufanie!

W tym roku przebyliśmy dla was ponad 3 miliony km!

Filary naszej firmy

Wieloletnie doświadczenie i zaufanie

Jesteśmy z wami już od 2011 r.

Firma UT Rybacka SJ powstała w roku 2011, natomiast jej właściciele z są związani z transportem i logistyką od ponad 20 lat.
Dzięki doświadczeniu w branży i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią jakość usług. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom stawianym przez klienta.

Wiemy jak ważne jest zaufanie, dlatego każdy klient jest dla nas równie ważny.

Misja naszej firmy

Troska jaką otaczamy naszych klientów dają nam pewność, że na ręce naszych zleceniodawców przekazujemy usługi dopracowane do ostatniego szczegółu. Naszym celem jest stały rozwój oraz osiągnięcie wiodącej pozycji na rynku poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań transportowych oraz systematyczne poszerzanie naszej oferty.

Postaw na sprawdzonego partnera w biznesie!

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wyszkoloną kadrę pracowników. Przy świadczeniu usług korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań transportowych i wyposażenia dającego gwarancję rzetelnego wykonania usługi. Dzięki temu każdemu naszemu klientowi możemy zapewnić pełną obsługę zlecenia oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

12 lat na rynku

27 cystern

50+ stałych klientów

3 mln km rocznie

CHCIAŁBYŚ ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:
TEL. +48 (55) 267 04 86

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

GET 10% OFF

Get 10% off your first purchase by joining our mailing list,
and receive some of the best deals possible.

FOLLOW US

17 Irving Pl, New York,
NY 10003

778 568 999 
care@reytheme.com

[can_ship text=”Yes, we ship to %s!”]