Pracuj z nami!

Sprawdź aktualne oferty pracy

Jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija. Jeśli uważasz, że przyda się nam ktoś taki jak ty, nie czekaj i wyślij swoją aplikację na adres praca@utrybacka.pl

Kierowca

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
– kierowanie zestawem ciągnik siodłowy + naczepa typu cysterna w ruchu międzynarodowym oraz krajowym.
– dbałość o powierzony sprzęt
– dbałość o należyte wykonywanie zleconych zadań

Wymagania:
– prawo jazdy kat. C+E ( mile widziane doświadczenie)
– karta kierowcy
– ukończony kurs na przewóz rzeczy
– odpowiedzialność i motywacja
– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– pracę zgodną z obowiązującymi przepisami
– zadbany, sprawny technicznie tabor
– zestawy przyporządkowane do kierowcy na stałe lub elastyczny system pracy np. (2×1 lub 3×1)
– atmosferę pracy opartą na współpracy z kierowcą oraz indywidualnym podejściem
– możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Mechanik Samochodowy

Wymagania:
– wykształcenie minimum zawodowe profilowe
– minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
– znajomość mechaniki samochodowej
– skrupulatność, uczciwość oraz odpowiedzialność
– chęć pozyskiwania i pogłębianiu wiedzy z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodów

Oferujemy:
– pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– wdrożenie w obowiązki
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
– możliwość rozwoju zawodowego
– współpraca ze zgranym zespołem

Spedytor/logistyk :

– pozyskiwanie nowych oraz obsługa bieżących klientów
– korespondencja z klientami
– monitorowanie przebiegu oraz obsługa zleceń
– realizacja założonych celów
– planowanie transportu

Wymagania:
– doświadczenie w branży TSL
– znajomość czasu pracy
– znajomość j. angielskiego lub niemieckiego poziomie B2
– dobra organizacja pracy
– determinacja do osiągania wyznaczonych celów
– umiejętność ustalania priorytetów
– umiejętność pracy w zespole
– umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
– Niezbędne narzędzia pracy
– Stanowisko z możliwością rozwoju zawodowego
– Możliwość błyskawicznego awansu
– Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę
– Wypłata zawsze na czas
– Partnerskie traktowanie

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności

GET 10% OFF

Get 10% off your first purchase by joining our mailing list,
and receive some of the best deals possible.

FOLLOW US

17 Irving Pl, New York,
NY 10003

778 568 999
care@reytheme.com

[can_ship text=”Yes, we ship to %s!”]